Általános orvosok 35 éves évfolyam-találkozója

2015, szeptember 3 - 12:33 A Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kara Alumni évfolyam-találkozót rendez az 1980-ban végzett általános orvosok részére.

Időpont: 2015. szeptember 19.

Helyszín:
1. DE Szülészeti és Nőgyógyászati Intézet tanterme (Debrecen, Nagyerdei krt. 98.)
2. Aquaticum Debrecen Termál & Wellness Hotel (Debrecen, Nagyerdei park 1.)

A jelentkezéseket folyamatosan várják a szervezők 2015. augusztus 15-ig a Meghívóban leírtak szerint.

Amennyiben csatlakozni kíván az ALUMNI közösséghez, az egyetemi Alumni Portálon regisztrálhat.

MEGHÍVÓ

Debreceni Egyetem ÁOK ALUMNI ÉVFOLYAM-TALÁLKOZÓRA

Kedves volt Hallgatónk!

A Debreceni Egyetem ÁOK ALUMNI évfolyam-találkozót rendez az 1980-ban végzett általános orvosokrészére, melyre ezúton tisztelettel meghívjuk.

Az évfolyamtalálkozó a TÁMOP-4.1.1.C-13/1/KONV-2014-0001 azonosítószámú „Az élettudományi- klinikai felsőoktatás gyakorlatorientált és hallgatóbarát korszerűsítése a vidéki képzőhelyek nemzetközi versenyképességének erősítésére” című projekt keretében megvalósuló rendezvény.

Amennyiben Ön részt kíván venni az évfolyam-találkozón, kérem, hogy szíveskedjen jelezni részvételi szándékát 2015. augusztus 15-ig az alábbi e-mail címen: buka.tamas@med.unideb.hu
Kérem, levelében adja meg nevét, munkahelyét és elérhetőségeit is (telefonszám, e-mail cím).

A rendezvény helyszíne:
1. DE Szülészeti és Nőgyógyászati Intézet tanterme (Szülészet); Debrecen, Nagyerdei krt. 98.
2. Aquaticum Debrecen Termál & Wellness Hotel (Aquaticum); Debrecen, Nagyerdei park 1.

Időpontja:
2015.09.19. (szombat) 10:00 órától

Program:
10:00 - 10:15   DÉKÁNI KÖSZÖNTŐ (Szülészet)
10:15 - 16:00   VOLT DIÁKOK SZAKMAI- és KÖTETLEN BESZÁMOLÓJA
                KLINIKAI SÉTA, AZ ÚJ LÉTESÍTMÉNYEK MEGTEKINTÉSE
19:00 -         VACSORA, BARÁTI BESZÉLGETÉSEK (Aquaticum)

Minden érdeklődőt szeretettel várunk:

A rendezvény szervezői